Aldığınız Her Hizmetin Faturasını Kesiyoruz

3 May 2017
admin
2796
2

Sosyalmarketim.com badu ajans’ın bünyesinde yürütülen bir projedir ve aldığınız her takipçi , beğeni veya yorum gibi hizmetlere fatura keserek yasal olarak hizmet vermektedir.

 

Kurumsal hesaplarınıza , kuruluş hesaplarına yada şahıs hesaplarına gönül rahatlığı ile sosyal medya hizmetleri satın alabilirsiniz. Aldığınız tüm hizmetlerde sözleşme imkanınız ve fatura temini imkanınız bulunmaktadır. Hizmeti almanız ardından her zaman karşınızda yasal bir sorumlu bulabileceksiniz…

Yasal olmayan sitelerden aldığınız hizmetlerin gönderilmediği, ardından geri çekildiği ve bunun gibi bir çok sorunla karşılaşacağınızı bilmelisiniz.Bu nedenle sosyalmarketim.com’dan aldığınız her türlü hizmetin arkasındayız ve her zaman memnun kalmanız için buradayız.

2 yorum

  • Selin dedi ki:

    İnstgram takipçilerimi ve oto beğenimi uzun süredir sizden alıyorum. Şuana kadar hiç bir sıkıntı yaşamadım. Hizmetlerinizden ötürü size çok teşekkür ediyorum Takipçilerin ve beğenilerin yavaş gelmesi gerçekten efsane birşey.

  • Nazlı deveci dedi ki:

    Arkadaşlar faturayı kargo ile kapıma kadar gönderdiler. Daha önce takipçiye fatura kesen bir şirket olduğunu duymamıştım millete dolandırılıp duruyordum 🙂 Sosyalmarketim candır 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir