İLGİ PAKETLERİ

İLGİ PAKETLERİ

İNSTAGRAM İLGİ PAKETİ

₺250 / AYLIK

İnstagram İlgi Paketini Aldığınız Taktirde Sosyal Medya Uzmanlarımız Tarafından Hesabınız Sürekli Olarak İncelenir ve Size Sürekli Tavsiyelerde Bulunulur.

İlgi Paketi Satın Alarak İnstagram Hesabınızın Düzenli olarak Takipçilerinin, Beğenilerinin,Yorumlarının ve Görüntülenmelerinin Düzenli Olarak Artmasını Sağlamış olursunuz.

Yaptığınız Paylaşımlar ve Hedef Kitleniz Analiz Edilerek Daha Fazla Kişiye Ulaşmanız Adına Çalışmalar Gerçekleştirilecek ve Tarafınıza Raporlanacaktır.

Twitter İlgi Paketini Aldığınız Taktirde Sosyal Medya Uzmanlarımız Tarafından Hesabınız Sürekli Olarak İncelenir ve Size Sürekli Tavsiyelerde Bulunulur.

İlgi Paketi Satın Alarak Twitter Hesabınızın Düzenli olarak Takipçilerinin, Retweetlerinin ve Favorilerinin Düzenli Olarak Artmasını Sağlamış olursunuz.

Yaptığınız Paylaşımlar ve Hedef Kitleniz Analiz Edilerek Daha Fazla Kişiye Ulaşmanız Adına Çalışmalar Gerçekleştirilecek ve Tarafınıza Raporlanacaktır.

Takipçisi Yüksek Hesaplardan Retweetler Yapılarak Reklam Kampanyalarınız Daha Fazla Kişiye ulaştırılır.

FENOMEN İLGİ PAKETİ

₺500 / AYLIK

Twitter ve İnstagram İlgi Paketini Aldığınız Taktirde Sosyal Medya Uzmanlarımız Tarafından Hesaplarınız Sürekli Olarak İncelenir ve Size Sürekli Tavsiyelerde Bulunulur.

İlgi Paketi Satın Alarak Hesaplarınızın Düzenli olarak Takipçilerinin, Retweetlerinin ve Favorilerini, Beğenilerini , Yorumlarını ve Görüntülenmelerini  Düzenli Olarak Artmasını Sağlamış olursunuz.

Yaptığınız Paylaşımlar ve Hedef Kitleniz Analiz Edilerek Daha Fazla Kişiye Ulaşmanız Adına Çalışmalar Gerçekleştirilecek ve Tarafınıza Raporlanacaktır.

Twitterda Takipçisi Yüksek Hesaplardan Retweetler Yapılarak Reklam Kampanyalarınız Daha Fazla Kişiye ulaştırılır.

LÜTFEN OKUYUN.!

Sosyal Marketim hız kesmeden üretmeye devam ediyor. Sizler için ilgi paketlerini oluşturduk ve hizmete sunduk. İlgi paketleri Badu ajans bünyesindeki Sosyal Marketim tarafından oluşturulan bir sosyal medya danışmanlığı projesidir. Sosyal medya hesaplarınız ile uzmanlarımız ilgilenir ve size kusursuz bir sosyal medya yönetimi konusunda daima destek sağlar. Danışmanlığın yanı sıra takipçi ve beğeni gibi ön plana çıkmanızı sağlayacak desteklerde de bulunurlar. Tüm işlemler güvenilir bir şekilde yapılır ve hesabınızın şifresi istenmez. Bu hizmeti satın aldığınız taktirde hem sosyal medya hesaplarınızda takipçi ve beğenileriniz artmış olacak , hemde profesyonel bir sosyal medya yönetimi nasıl yapılır bilgi sahibi olmaya başlayacaksınız.

PAKETLER ALINMASI ARDINDAN NE YAPILIR?

Ödeme bildiriminiz ardından çalışmalara başlıyoruz. İşleme analiz ile başlıyoruz ve eksikleri ve yapılacak işlemlerin raporunu çıkarıyoruz. Raporda tespiti yapılan eksikler hızlı bir şekilde telafi edilir ve çalışmalara devam edilir. Gün geçtikçe yeni sosyal medya yönetimi stratejileri belirlenilir ve bu doğrultuda her gün gelişim sağlanır.

Sosyal medyada takipçi satın almak için sosyalmarketim.com’u tercih ettiğiniz için öncelikle siz değerli arkadaşlara şükranlarımızı sunuyoruz.İnstagram,Twitter ve facebook başta olmak üzere tüm sosyal medya sitelerinde fenomen olmak için sosyalmarketim.com’u tercih edebilirsiniz. Her geçen gün daha iyi hizmet vermek ve hizmetlerimizi arttırmak ve geliştirmek adına çalışmalarımız sürüyor.Düzenli olarak takipçi satın alan ailemiz arasında yer alarak sizde aramıza katılın ve sosyal medya hesaplarınıza gereken ilgiyi ve şevkati gösterelim.