İnstagram Oto Beğeni Satın Alma ?

20 May 2017
admin
740
0

İnstagramda beğeni almanın faydalarından sizlere önceki yazılarımızda bahsetmiştik. Bugün ise oto beğeniye kısaca değineceğiz. Bildiğiniz gibi beğeni paketi aldığınız takdirde hesabınızdaki istediğiniz gönderiye doğrudan yüklenir. Örneğin ; 10 bin beğeni satın aldınız ve bir fotoğrafınıza yüklediniz. Fotoğrafınız anında 10 bin beğeniye ulaşacaktır. Peki bu sizce nasıl bir görüntü ortaya çıkarır ?

Farkındayız hiçte hoş bir izlenim yaratmayacağının. Zira bi fotoğrafa bi kaç saniyede 10 bin beğeni gelmesi komik duracaktır. İşte bu yüzden sizlere oto beğeni paketlerimizi sunduk. İnstagram oto beğeni satın alma tam olarak şu işe yarayacaktır. Paylaştığınız bir gönderiye satın aldığınız beğeni yavaş yavaş yüklenecektir. Mesela 10 dk da bir 100 beğeni gibi. Veya 30 dk da bir 500 beğeni gibi. Zaman’a yayarak gelecektir.

Yavaş yavaş ve sürekli beğeninin gelmesi daha hoş gözükecek ve size çok ayrı bir hava katacaktır. İnstagram oto beğeni paketi satın almak isterseniz internet sitemizdeki paketlerden dilediğinizi tercih edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir