İnstagramda Yorum Satın Almak

2 May 2017
admin
881
0

Sosyalmarketim’den aldığınız yorumlar anında hesabınızda.!

Yorum satın al butonuna tıklayarak tek tıkla fotoğraflarınıza yorum satın alabilirsiniz. Sosyal marketimde Kredi kartı ile faturalı bir şekilde yorum alabilirsiniz. Sosyalmarketim.com’dan aldığınız tüm ürünlerde faturanız kesilip tarafınıza iletilir. Faturalı takipçi , beğeni ve yorum’un adresi sosyalmarketimden aldığınız her hizmette faturanız kapınıza kadar gönderilir.

 

İNSTAGRAMDA YORUM ALMAK İÇİN NEYAPMALIYIM ?

İnstagram hesabınıza yorum satın almak için paketi almanız ardından ödeme bildiriminde bulunmanız gerekmektedir. Ödeme bildiriminde bulunmanız ardından gerekli kontroller yapılır ve sizin ile iletişime geçer hangi yorumların atılmasını istediğinizi sorar ve işleminize startı veririz.

Yorumun gelmesi için hesabımın herkese açık olması gerekiyormu ?

En çok sorulan sorulardan bir tanesi de bu soru olarak karşımıza çıkıyor. Yorum satın aldığınızda hesabınız kapalı olabilir fakat ödeme bildirimi ardından hesabınızı yorumlar tamamlanana kadar açık kalmasını isteriz. Yorumlar tamamlanması ardından hesabınızı tekrar gizleyebilirsiniz.

Yorum satın aldım ve bildirimde bulundum yorumlar ne zaman gönderilir?

Yorumlarınızın gönderimi miktarına göre zaman farklılığı gösterebilir.Miktarlar düşük olduğu taktirde maksimum 5-10 dakika civarında tamamlanacaktır.

Yorum almamın ardından faturam ne kadar sürede teslim edilir?

İşleminiz tamamlanması ardından gün içerisinde faturanız kesilerek mail adresinize gönderilir.Lütfen faturanın aslını kargo ile gönderilmesini isterseniz ödeme sırasında tarafımıza bildiriniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir