İzlenme Nasıl Satın Alınır?

17 May 2017
admin
483
0

Bu yazılımızda instagramda izlenme(görüntülenme) satın almak için yapmanız gerekenleri kısaca açıklayacağız.

İnstagramda videonuzun fazla kişi tarafından görülmesi için instagram video izlenmesi satın alabilirsiniz.Yapmanız gereken tek şey sizin için doğru paketi seçmek , ödemeyi yapmak ve bildirimde bulunmak. Bunların yanı sıra genellikle sorulan sorularıda sizin için topladık ve cevapladık. Genel olarak sürekli karşılaştırğımız sorular ve cevapları şu şekildedir;

 

Görüntülenme satın almak hesabıma zarar verir mi?

Aldığınız instagram izlenmeleri kesinlikle hesabınıza zarar vermez veya bir sıkıntı yaşamanıza neden olmaz. Herhangi bir sıkıntı yaşadığınız taktirde 24 saat bizden destek alabilirsiniz.

Görüntülenmeler çok hızlı yüklenerek izlenme satın aldığım anlaşılır mı?

Aldığınız hizmetler sizin memnun kalmanız adına düzenlenir ve mümkün olduğunca kesinlikle yavaş veya hızlı talebiniz doğrultusunda gerçekleşir.

İzlenme satın aldığımda fatura kesecekmisiniz ?

Sosyal marketimden aldığınız tüm hizmetler badu ajans bünyesinde hizmet vermektedir ve tüm aldığı ödemelere fatura kesmektedir.

Aldığım hizmetler ardından destek alabilecekmiyim?

Sosyalmarketim.com adresinden herhangi bir ürün alsanızda almasanızda 24 saat destek alabilirsiniz.

Para iadesi alabilirmiyim?

Ödema yapmanız ardından hizmetinizin zamanında yapılmaması , size verilen bilgiler dışında herhangi bir hizmet sağlanması durumunda iade talebinde bulunarak ödemenizi geri iade alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir