Önerilen Paketlerimiz

Ekonomik Paket

₺200 / AYLIK

3.000 TÜRK AKTİF İNSTAGRAM TAKİPÇİSİ

30 GÜN BOYUNCA 100 OTO BEĞENİ

ARALIKLARLA TAKİPÇİ VE BEĞENİ ARTIŞI

ARALIKLARLA FOTOĞRAFLARINIZA YORUMLAR

15.000 TÜRK AKTİF İNSTAGRAM TAKİPÇİSİ

30 GÜN BOYUNCA 500 OTO BEĞENİ

DÜZENLİ OLARAK TAKİPÇİ ARTIŞI

ARALIKLARLA FOTOĞRAFLARINIZA YORUMLAR

Premium Paket

₺3000 / AYLIK

(1 AY İÇERİSİNDE) 50.000 TÜRK AKTİF İNSTAGRAM TAKİPÇİSİ

30 GÜN BOYUNCA 1000-2000 OTO BEĞENİ

DÜZENLİ OLARAK SÜREKLİ TAKİPÇİ ARTIŞI

İSTEDİĞİNİZ FOTOĞRAFLARA YORUM GÖNDERECEĞİNİZ UYGULAMA ( BİR AY BOYUNCA)

30 GÜN BOYUNCA SOSYAL MEDYA DANIŞMANLIĞI

LÜTFEN OKUYUN.!

sosyalmarketim.com olarak sizin ihtiyaç duyduğunuz paketleri aylık olarak belirliyoruz ve direk sosyal medya hesaplarınızı zirveye taşıyoruz. İhtiyacınız olan takipçi ve beğeni paketlerini ayın paketlerinde belirleyerek birbirinden güzel takipçi ve beğeni paketlerine sahip olabilirsiniz.Aldığınız instagram paketleri ödeme ve ödeme bildirimi ardından anlık olarak başlayacaktır.Paket büyüklüğüne ve özelliklerine göre tamamlanma süresi değişecektir. İnstagramda takipçi ve beğeni satın almak yerine toplu bir paket almak direkt olarak instagram hesabınızı fenomen hesaplar arasına taşıyacaktır. Paketlerimiz aylık olarak değişmekte ve güncel paketlere yerini bırakmaktadır.Aldığınız bir paketi ay sonunda tekrar aynı ücretlerle yenileyebilirsiniz.Paket süreleri sonlandırıldığında paketleri satın alma şansınız maalesefki olmayacaktır.Aylık paketlerin sonlandırılması durumunda sonlandırılan paketlerin tekrar kaydı yapılamayacağından lütfen paketleri diğer ayın ilk haftası olmadan satın almaya dikkat ediniz,aksi taktirde dilediğiniz paketlere kampanya dahilinde sahip olmanız mümkün olmayacaktır.

İnstagramda takipçi satın alma paketlerinin yanı sıra twitter takipçi satın alma ve facebook beğeni satın alma paketleri de aylık olarak kampanyalı paketlerimiz arasında yer alacaktır.Düzenli olarak her ayın ilk haftası paketler değişmektedir ve sizin ihtiyaçlarınızı karşılayacağını düşündüğümüz takipçi ve beğeni paketlerini yeni aylarda kampanyalar bölümümüzde yer veriyoruz. Sizde paket önerilerinizi ve isteklerinizi canlı destek bölümümüzden veya iletişim adreslerimizden bize iletebilirsiniz.

Sosyal medyada takipçi satın almak için sosyalmarketim.com’u tercih ettiğiniz için öncelikle siz değerli arkadaşlara şükranlarımızı sunuyoruz.İnstagram,Twitter ve facebook başta olmak üzere tüm sosyal medya sitelerinde fenomen olmak için sosyalmarketim.com’u tercih edebilirsiniz. Her geçen gün daha iyi hizmet vermek ve hizmetlerimizi arttırmak ve geliştirmek adına çalışmalarımız sürüyor.Düzenli olarak takipçi satın alan ailemiz arasında yer alarak sizde aramıza katılın ve sosyal medya hesaplarınıza gereken ilgiyi ve şevkati gösterelim.