Kampanyalarımızla Türkiye Gündemindeyiz!

24 Tem 2017
admin
1974
0

Günümüzde reklamcılık piyasasının kalbine oturmuş olan Sosyal Medya Hizmetleri, hayatımızın ayrılmaz bir parçası oldu. Artık restaurant’larda, butiklerde, otellerde ve sağlık sektöründe yani hemen hemen hayatımızın her alanında her hangi bir ihtiyacımızı Sosyal Medya platformları üzerinden karşılamaktayız.

Yapılan çalışmaların sonucunda araştırmalara göre her geçen gün Sosyal Medya kullanıcılarının sahip oldukları Sosyal Medya hesapları daha da artıyor. Sosyal Medya kullanıcılarının ortalama %42′si, birden fazla Sosyal Medya hesabına sahip. Yaş aralığı 18-34 olan kullanıcılarda ise bu oran %61′e kadar çıkıyor. Kullanıcıların %56′sı Sosyal Medyadan uzak kaldıkları takdirde önemli bir şeyler kaçıracağım korkusu yaşarken %24′ü en az bir Sosyal Medya hesabından bir süre uzak kalmayı düşünüyor. Bunun getirmiş olduğu bir ihtiyaçta Sosyal Medya konusunda uzmanlaşmış bireyler. Bu konuda uzman ekip kadrosuyla insanların Sosyal Medya kullanımlarına destek veren Sosyal Marketim, yaptığı kampanyalar ve kaliteli hizmetleri sayesinde Twitter’ın Türkiye Gündeminde yer aldı ve ismini gündemde 3. sıraya kadar yükseltti.

Sizde reklamlarınızın profesyonel bir reklam ajansı tarafından tasarlanması ve Türkiyenin gündeminde yer almasını isterseniz, Sosyal Marketim’in Sosyal Medya paketlerini inceleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir