Sosyal Marketim Nasıl Çalışır?

25 Haz 2017
admin
816
0

Sosyal marketim Badu Ajans‘ın alt hizmet dallarından olan sosyal medya hizmetlerinin pazarlamasını yaptığı bir web sitesidir ve verdiği tüm hizmetlerde fatura kesmektedir.

Sosyal marketim müşterileri ile doğrudan veya dolaylı yollardan iletişim kurup bu iletişimi uzun zamanlar kesmemek adına çalışmalar yürüten bir sitedir. En uygun fiyatlarla takipçi almak isteyen ve bu hizmetleri ultra memnuniyet ile almak isteyenlerin adresi olma özelliğini felsefe edinir.

Sosyal Marketim’de İşlemler Nasıl Yürür ?

Sayfalara ayrılmış olan hizmetlerden size en uygun sosyal medya paketini seçersiniz ve ödemesini gerçekleştirirsiniz. Ödeme yapmanız ardından bize ödeme bildiriminde bulunursunuz ve gerekli kontroller ardından işleminiz başlar. Paketin büyüklüğü , sizin talepleriniz gibi faktörlere göre en kısa sürede işleminiz tamamlanır.

Sosyal Market Nedir ?

Sosyal market sosyal medya sitelerinin hizmetlerinin satışının yapıldığı platformdur. Küçüğünden büyüğüne  hizmetler alabileceğiniz paketlerden oluşur. Market mantığıyla işler ödemesini yaparsınız ve ürünü alırsınız.

Sosyal Marketim’e Neden Güvenmeliyim ?

Hergün büyüyen referanslarıyla sektöre girmesi ardından binlerce referansa sahip bir şirketiz. Sosyal medya hizmetleri sektörüne girdiğimiz günden itibaren müşteri memnuniyetine verdiğimiz özen ile hizmetlerimizi daima geliştirmekteyiz. Daha önce imzamızı attığımız işleri referans göstererek ve hizmetlerimizi referans olarak göndererek güveninizi kazanmak konusunda her türlü işlemi gerçekleştirebiliriz. Bizde güven olmazsa olmaz kelimedir.!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir