SSS

Sosyalmarketim.com’dan alacağınız tüm hizmetlerde 7/24 destek alabilirsiniz.Lütfen bizimle iletişime geçmeden önce s.s.s. bölümünü okuyunuz.Sorunuzun cevabını alamamanız halinde bizimle iletişim kurunuz.

Aşağıda tarafımıza en çok yöneltilen soruların cevapları bulunmaktadır.Aklınızdaki soruların cevaplarına aşağıda ulaşamadığınız durumda iletişim seçeneklerimizden bize ulaşabilirsiniz.

SÜREKLİ KARŞILAŞTIĞIMIZ SORULAR

Aldığım Takipçiler ne kadar sürede hesabıma yüklenir?

Aldığınız takipçiler kısa süre içerisinde hesabınıza yüklenmeye başlar.Ortalama 15dk-1 saat arasında başlayan takipçi artışı en kısa sürede hesabınıza yüklenmiş olunur.Büyük bir sorunla karşılaşılmadığı durumda 24 saat içerisinde işleminiz tamamlanmış olur.

Takipçilerim Hesabıma yüklendikten sonra hesabım kapanırmı?

Hesabınıza gelen takipçiler kesinlikle hesabınızın kapanmasına neden olmaz.Aldığınız takipçi ve beğeniler kesinlikle sosyal medya siteleri tarafından spam olarak algılanmaz ve sizi zor duruma sokmaz.

Takipçi ve beğeni aldığımı başka insanlar anlayabilirmi?

Aldığınız takipçi ve beğeniler hesabınıza yavaş bir şekilde atılır.Aldığınız takipçiler bot takipçiler dahi olsa başka insanların takipçi aldığınızı anlamamaları adına organik hesaplar tarafındanda hesabınız takip ettirilir.Kesinlikle takipçi ve beğeni aldığınızı kimsenin anlaması mümkün olmaz.

Aldığım takipçi ve beğeniler aldığımdan daha az gelirse ne yapmalıyım?

Aldığınız takipçi ve beğenilerin aldığınız miktardan biraz daha fazla geleceğinden şüpheniz olmasın. Sosyalmarketim.com olarak müşteri memnuniyetini sağlamak amacıyla aldığınız hizmetin daha fazlasını tarafınıza sunuyoruz.Aldığınız hizmetin ortalama %10u kadar da biz size hediye ediyoruz.

SORULABİLECEK SORULAR

Twitterda neden takipçi alınır?

Twitterda hesabını aktif hale getirmek ve tek tıkla milyonlarca insana ulaşılabilecek bir ortamda diğer insanlar arasında kendimizi ön plana çıkartmak için takipçi alınabilir.Bunun yanı sıra görsel amaçlı ve arkadaşları arasında egosunu tatmin etmek amacıylada takipçi alan arkadaşlarımızın sayısıda hiçte az değil.

İnstagramda Kimler Takipçi Alır?

İnstagramda kurum/kuruluşların yanı sıra kişilerde takipçialmaktadır.Son zamanlarda bir çok kişinin geçim kaynağı olan butik hesaplarıda instagramda büyük miktarlarda takipçiler satın almaktadır.Kısacası imaj oluşturmak ve rakiplerine göz dağı vermek isteyen herkes takipçi satın alabilir.

Sosyalmarketim.com Sadece Takipçi Beğenimi Satar?

sosyalmarketim.com badu ajans bünyesinde sosyal medya yönetimi , reklam sponsorluk hizmetlerinide aktif olarak vermektedir. Yakın bir süre içerisinde web sitemizdede bu hizmetleri aktif olarak siz değerli müşterilerimize sunacağız.

Hizmetlerde Fatura Kesiyormusunuz?

Sosyalmarketim.com olarak kurulduğumuz günden itibaren badu ajans bünyesinde yapılan her ödemeye fatura keserek müşterilerimize mail/kargo yollarıyla faturalarını göndermekteyiz.

Yaptığınız hizmetler yasalmıdır ?

Verdiğimiz her hizmet yasaldır ve vergilerimiz düzenli olarak ödenmekte ve çalışanlarımızın tamamının sigortaları ve tüm giderleri yasal olarak kontrol altındadır.Sosyalmarketim.com’dan aldığınız tüm hizmetler tamamen güvenilirdir.Karşınızda daima yasal bir sorumlu bulunmaktadır.

Kurumsal hesaplarla çalışıyormusunuz ve referansınız varmıdır?

Biz sosyalmarketim.com olarak kurumsal kişi,kurum ve kuruluşlar ile düzenli olarak çalışmakta ve her geçen günlerde de referanslarımız arasına yeni müşterileirmizi katmaya devam ediyoruz.