İnstagram Takipçi Hilesi Bedava

19 Oca 2019
admin
20
0

Başlıkta da belirttiğimiz gibi instagramda bedava takipçi hilesi adı altında bir çok site var… Ama bakalım bu ücretsiz instagram takipçileri güvenilir mi ? Takipçi satın alan insanlar, ücretsiz bir işlemi para ile mi alıyor biraz inceleyelim…

Öncelikle bilmelisiniz ki instagram, twitter , facebook gibi sosyal medya sitelerinde kullanıcı oluşturma ve bu hesapların yaptığı işlemlerin apilerle kontrol edildiği ve analiz edildiği bir algoritma bulunmaktadır. Siz ücretsiz takipçi adı altında apilere girerek, insanlara sınırsız olarak hesabınızdan işlemler yapabilme hakkı tanırsınız.

Ücretsiz Takipçi Diye Bir Şey Var Mı?

İnstagram başta olmak üzere bir çok sosyal medya sitesinde takipçi satışları yapılmaktadır. Bu satışlar güvenilir bir şekilde, sizden herhangi bir şifre almadan direk kullanıcı adlarınıza orjinal sosyal medya apileri üzerinden gönderilmektedir. Fakat ücretsiz takipçi hilesi mantığında insanların hesaplarıyla giriş yapması kendi hesaplarının tabii rica etse çöp kutusu olmasına neden olmaktadır. İstemeden yapacağınız beğeniler , takipler ve yorumlar ile hesabınızın kontrolünü zararlı yazılımlara kaptırarak hesabınızın kullanılamaz hale gelmesi sağlanmaktadır.Ama dikkat etmeniz gereken şey, takipçiyi aldığınız firmanın güvenilirliği. Bu tarz bir hizmeti veren bir çok korsanın da olduğunu bilmenizde fayda var.

Güvenilir Takipçi Nereden Alınır ?

Güvenilir bir şekilde takipçi almak istediğiniz taktirde sosyalmarketim.com’un paketlerini incelemeniz yeterli olacaktır. Takipçi satın al butonuna bastığınız taktirde kredi kartıyla takipçi satın almak gibi bir fırsatınız da bulunacaktır. Hizmetlerimizden kredi kartı ve banka havalesi yöntemleriyle faydalanabildiğinizi kesinlikle unutmayın. İnstagram takipçi al bölümümüzü ziyaret ederek paketlerimize ulaşabilirsiniz.

Beğeni Satın Alabilir Miyim ?

Sosyalmarketim.com’da sosyal medya siteleri ile ilgili tüm hizmetleri satın alabilme şansınız bulunmaktadır. Beğeni , takipçi , yorum , görüntülenme , kaydetme gibi hizmetleri sosyalmarketim.com’dan sorunsuz bir şekilde alabilirsiniz. Tek yapmanız gereken size uygun paketi bularak satın alma işlemini gerçekleştirmeniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir