İnternet Dolandırıcıları

16 May 2017
admin
212
0

Sizinde bildiğiniz gibi bu günlerde internet dolandırıcıları bir hayli artmış, toplumumuzda ciddi bir huzursuzluğa sebep olmaya başlamıştır. İnternet dolandırıcıları çok çeşitli yöntemler kullanabiliyor.

Biz tabikide bu konunun bizi ilgilendiren bölümü olan sosyal medya kısmından bahsedeceğiz. Dolandırıcılar sosyal medyanın gücünü farketmiş olmalı ki sahte takipçi ve beğeni satın alma siteleri kurup insanları dolandırma konusunda hiçte geri kalmıyorlar.

Örneğin ; İnstagram takipçi satın alma konusunda size güvence vaat etmeyen. Fatura vermeyen ve 7/24 destek hizmeti bulunmayan internet sitelerini kesinlikle tercih etmemenizi öneririz. Yada beğeni veya yorum satın alma konusunda kesinlikle dikkatli olup güvenilir instagram takipçi satın alma sitemizden şaşmamalısınız.

Biz sosyalmarketim.com olarak müşterilerimize %100 memnuniyeti, hızlı teslimi ve faturalı satışı garanti ediyoruz. Abone satın alma, takipçi satın alma, beğeni satın alma ve yorum satın alma konularında bizlere sonuna kadar güvenebilir, faturalı ve yasal alışverişin keyfini çıkarabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir